Cookies

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu webových stránek a k analýze provozu. Více informací naleznete zde: Chráníme vaše osobní údaje

Pálava bodovala v celorepublikové soutěži O nejhezčí turistickou pohlednici pro rok 2019

Krásné druhé místo v soutěži o nejhezčí turistickou pohlednici pro rok 2019 získala pohlednice PÁLAVA fotografa Jana Miklína. Pohlednici vydalo Turistické informační centrum Mikulov jako součást kolekce Chráněná krajinná oblast Pálava. „Velice si vážíme dlouholeté spolupráce našeho infocentra s Honzou Miklínem. Jeho fotografie se objevují nejen na pohlednicích, v propagačních materiálech a knihách, ale i reprezentují naši turistickou oblast Mikulovsko v marketingových kampaních v tuzemsku i v zahraničí “, uvedla Marcela Koňáková za destinační společnost Mikulovsko.

Vyhlášení výsledků proběhlo v sobotu 19. 1. 2019 na hlavním podiu v rámci brněnských veletrhů GO a Regiontour. Finále se zúčastnilo 138 pohlednic a nejúspěšnější budou zařazeny do putovní výstavy Turistická pohlednice České republiky 2019. Výstava bude představena na veletrhu Holiday World v Praze. Vítězem 22. ročníku soutěže se stala pohlednice fotografa Ladislava Rennera, která zobrazuje tisíciletý dub v Peruci. Soutěž každoročně pořádá Česká pohádková akademie ve spolupráci s Brněnskými veletrhy, a.s. a Asociací turistických informačních center České republiky.